Coachen


 

Pieter Metsu

Beweegcoach in Brugge en Loppem

0472 417355
brugge.pieter@bewegenopverwijzing.be
zedelgem.pieter@bewegenopverwijzing.be

"Een gezonde levensstijl voor iedereen haalbaar maken, dat is mijn doel! We bekijken je interesses en stellen haalbare doelen op in je dagelijkse leven."

 

Séverine Devuyst

Beweegcoach in Brugge, Beernem en Oostkamp

0476 343447
beernem@bewegenopverwijzing.be

oostkamp.severine@bewegenopverwijzing.be

"Wil je graag meer bewegen? Ik help je graag op pad naar een bewegingsplan op jouw maat! De eerste stap is steeds de moeilijkste. Eens die gezet is..."

 

"Als coach help ik jou graag op weg naar een gezondere en actievere versie van jezelf. We gaan stap voor stap op zoek naar groeipunten om nieuwe gewoonten te creëren waar jij je goed bij voelt."

 

Sofie Seynaeve

Beweegcoach in Torhout
050 221180
torhout.sofie@bewegenopverwijzing.be

"Als Bewegen Op Verwijzing-coach vind ik het belangrijk dat we samen een beweegplan vanuit jouw interesses uitwerken. Plezier ervaren door te bewegen is cruciaal om de motivatie hoog te houden."

 

Sien Debrouwere

Beweegcoach in Torhout
0491 151779
torhout.sien@bewegenopverwijzing.be

"Wil je graag meer bewegen, maar heb je net nog dat duwtje in de rug nodig? Samen stippelen we een leuk en haalbaar beweegplan uit, helemaal op jouw maat. Tot snel?"

 

"Mijn doel en passie? Samen met jou zoeken hoe je gezonder, fitter en productiever kan leven. We zetten kleine stapjes, voor een grote verandering."

 

Sandra Stals

Beweegcoach in Middelkerke (enkel Middelkerke en Slijpe)
0477 505662
middelkerke@bewegenopverwijzing.be

"Jij hebt een doel? Ik help je om dat te bereiken. Samen kijken we hoe we dit het best aanpakken zodat het leuk én haalbaar blijft."

 

Astrid Tommelein

Beweegcoach in Oostende en Bredene
0478 750611
oostende@bewegenopverwijzing.be
bredene@bewegenopverwijzing.be

"Wil je meer bewegen in je dagelijkse leven maar je weet niet hoe of wanneer? Met een verwijsbrief van je huisarts maken we samen een beweegplan op maat."

 

Steve Van Cleven

Beweegcoach in Blankenberge en De Haan

0475 68 16 66 

blankenberge@bewegenopverwijzing.be

dehaan@bewegenopverwijzing.be 

"Ik help je graag richting een ‘gezonde mix van bewegen, staan en zitten’! Samen met jou stellen we een haalbaar beweegplan op. Ervaar de positieve effecten van voldoende bewegen!"

 

Lotje Vermeille

Beweegcoach in Knokke-Heist

0477 826996

knokke-heist.lotje@bewegenopverwijzing.be

"Bewegen? Dat is niet alleen goed en gezond voor je, maar vooral ook heel leuk. Samen gaan we ervoor!"

 

Kurt De Fauw

Beweegcoach in Damme
0486 33 16 45
damme.kurt@bewegenopverwijzing.be

"Iemand in beweging krijgen, vergt impact op die ene persoon, maar ook op de wereld rond die persoon… en dat is een enorme uitdaging."