Coachen


 

Pieter Metsu

Beweegcoach in Brugge, Loppem, Zedelgem en Jabbeke

0472 417355
brugge.pieter@bewegenopverwijzing.be
zedelgem.pieter@bewegenopverwijzing.be

"Een gezonde levensstijl voor iedereen haalbaar maken, dat is mijn doel! We bekijken je interesses en stellen haalbare doelen op in je dagelijkse leven."

 

Gaëlle Goemare

Beweegcoach in Oostende en Bredene

0472 84 21 55

oostende@bewegenopverwijzing.be

"Ik ben Gaëlle, een gepassioneerde coach die graag deze passie wil delen met jou. Dit door samen met jou een beweegvorm te zoeken en een op maat gemaakt plan op te stellen dat past binnen jouw leven waar je plezier en energie uit haalt. Klaar om samen met mij stap voor stap te werken richting een gezonder en energieker leven?"

.

Jonathan

Beweegcoach in Oostende en Bredene

"Bewegen is leven! Heb jij nood aan een actievere levensstijl? Wil je meer bewegen en vind je het moeilijk dit te organiseren in je leven? Ik ben Jonathan, beweegcoach actief in de regio Oostende Bredene. Geef mij een seintje en na een kennismakingsgesprek gaan we samen aan de slag. Gewoon doen!"

.

Tina

Beweegcoach in Oostende en Bredene

"Hoi, Ik ben Tina. Als leerkracht LO weet ik hoe belangrijk bewegen is voor jouw welzijn. Heb je nood aan (meer) beweging/sport? Heb je een duwtje nodig of weet je niet hoe er aan te beginnen? Dan ben ik de coach die je zoekt! We maken samen een programma volledig op jouw maat zodat ook jij kan genieten van de positieve invloed van (meer) bewegen. Zin om met mij aan de slag te gaan? Neem dan gerust contact op om een afspraak te maken. Ik help je met plezier."

.

Séverine Devuyst

Beweegcoach in Brugge, Beernem en Oostkamp

0476 343447
beernem@bewegenopverwijzing.be

oostkamp.severine@bewegenopverwijzing.be

"Wil je graag meer bewegen? Ik help je graag op pad naar een bewegingsplan op jouw maat! De eerste stap is steeds de moeilijkste. Eens die gezet is..."

 

Sofie Seynaeve

Beweegcoach in Torhout
050 221180
torhout.sofie@bewegenopverwijzing.be

"Als Bewegen Op Verwijzing-coach vind ik het belangrijk dat we samen een beweegplan vanuit jouw interesses uitwerken. Plezier ervaren door te bewegen is cruciaal om de motivatie hoog te houden."

 

"Mijn doel en passie? Samen met jou zoeken hoe je gezonder, fitter en productiever kan leven. We zetten kleine stapjes, voor een grote verandering."

 

Sandra Stals

Beweegcoach in Middelkerke (enkel Middelkerke en Slijpe)
0477 505662
middelkerke@bewegenopverwijzing.be

"Jij hebt een doel? Ik help je om dat te bereiken. Samen kijken we hoe we dit het best aanpakken zodat het leuk én haalbaar blijft."

 

Steve Van Cleven

Beweegcoach in Blankenberge en De Haan

0475 68 16 66 

blankenberge@bewegenopverwijzing.be

dehaan@bewegenopverwijzing.be 

"Ik help je graag richting een ‘gezonde mix van bewegen, staan en zitten’! Samen met jou stellen we een haalbaar beweegplan op. Ervaar de positieve effecten van voldoende bewegen!"

 

Lotje Vermeille

Beweegcoach in Knokke-Heist

0477 826996

knokke-heist.lotje@bewegenopverwijzing.be

"Bewegen? Dat is niet alleen goed en gezond voor je, maar vooral ook heel leuk. Samen gaan we ervoor!"

 

Kurt De Fauw

Beweegcoach in Damme
0486 33 16 45
damme.kurt@bewegenopverwijzing.be

"Iemand in beweging krijgen, vergt impact op die ene persoon, maar ook op de wereld rond die persoon… en dat is een enorme uitdaging."