Coachen


 

Pieter Metsu
brugge.pieter@bewegenopverwijzing.be
0472 417355

Beweegcoach in Brugge

"Een gezonde levensstijl voor iedereen haalbaar maken, dat is mijn doel! We bekijken je interesses en stellen haalbare doelen op in je dagelijkse leven."

 

 

Séverine Devuyst
beernem@bewegenopverwijzing.be

oostkamp.severine@bewegenopverwijzing.be
0476 343447

Beweegcoach in Beernem en Oostkamp

"Wil je graag meer bewegen? Ik help je graag op pad naar een bewegingsplan op jouw maat! De eerste stap is steeds de moeilijkste. Eens die gezet is..."

 

Thomas Vandewiele
jabbeke.thomas@bewegenopverwijzing.be 
0476 53 25 36

Beweegcoach in Zedelgem en Jabbeke

"Hey, welkom! Deze stap heb jij al gezet, goed zo! De volgende nemen we samen... Samen op weg naar een gezonder leven met meer beweging!"

 

Pieter Metsu
zedelgem.pieter@bewegenopverwijzing.be
0472 417355

Beweegcoach in Zedelgem

"Een gezonde levensstijl voor iedereen haalbaar maken, dat is mijn doel! We bekijken je interesses en stellen haalbare doelen op in je dagelijkse leven."

 

 

Sofie Seynaeve
torhout.sofie@bewegenopverwijzing.be
050 221180

Beweegcoach in Torhout

 

Sien Debrouwere
torhout.sien@bewegenopverwijzing.be
0491 151779

Beweegcoach in Torhout

"Wil je graag meer bewegen, maar heb je net nog dat duwtje in de rug nodig? Samen stippelen we een leuk en haalbaar beweegplan uit, helemaal op jouw maat. Tot snel?"

Astrid Tommelein
oudenburg@bewegenopverwijzing.be
gistel@bewegenopverwijzing.be
0478 750611

Beweegcoach in Oudenburg en Gistel

"Wil je meer bewegen in je dagelijkse leven maar je weet niet hoe of wanneer? Met een verwijsbrief van je huisarts maken we samen een beweegplan op maat."

 

 

"Mijn doel en passie? Samen met jou zoeken hoe je gezonder, fitter en productiever kan leven. We zetten kleine stapjes, voor een grote verandering."

 

Sandra Stals
middelkerke@bewegenopverwijzing.be
0477 505662

Beweegcoach in Middelkerke (enkel Middelkerke en Slijpe)

"Jij hebt een doel? Ik help je om dat te bereiken. Samen kijken we hoe we dit het best aanpakken zodat het leuk én haalbaar blijft."

 

 

Astrid Tommelein
oostende@bewegenopverwijzing.be
bredene@bewegenopverwijzing.be

0478 750611

Beweegcoach in Oostende en Bredene

"Wil je meer bewegen in je dagelijkse leven maar je weet niet hoe of wanneer? Met een verwijsbrief van je huisarts maken we samen een beweegplan op maat."


 

 

Marleen Vanbesien

zuienkerke@bewegenopverwijzing.be
0479 70 99 84

Beweegcoach in Zuienkerke

"Ik ben jouw bewegingscoach. Omdat bewegen heel belangrijk is, kunnen wij samen werken aan een gezonder en fitter manier van leven. Tot binnenkort!"

 

Steve Van Cleven

blankenberge@bewegenopverwijzing.be

dehaan@bewegenopverwijzing.be 

0475 68 16 66

 
Beweegcoach in Blankenberge en De Haan

"Ik help je graag richting een ‘gezonde mix van bewegen, staan en zitten’! Samen met jou stellen we een haalbaar beweegplan op. Ervaar de positieve effecten van voldoende bewegen!"

 

Lotje Vermeille
knokke-heist.lotje@bewegenopverwijzing.be
0477 826996

Beweegcoach in Knokke-Heist

"Bewegen? Dat is niet alleen goed en gezond voor je, maar vooral ook heel leuk. Samen gaan we ervoor!"

 

Kurt De Fauw
damme.kurt@bewegenopverwijzing.be
0486 33 16 45

Beweegcoach in Damme

"Iemand in beweging krijgen, vergt impact op die ene persoon, maar ook op de wereld rond die persoon… en dat is een enorme uitdaging."